Nitelikli Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi / 17-21 Eylül Antalya

EsusTrade olarak sürdürmekte olduğumuz eğitim programlarına Antalya’da gerçekleştireceğimiz Nitalikli Dış Ticaret Uzmanı Eğitimi ile devam ediyoruz. Ülkemizin ihtiyacı olan yeni mezun olmuş gençlerin, dış ticaret alanında teknik bilgi sahibi alabilmeleri için gereken bütün iş ve işlemleri içeren, bununla beraber firmalara yeni projeler üreterek daha rekabetçi ve daha kurumsal hale gelmelerinde rol oynayabilecekleri tüm proje süreçlerini barındıran bir eğitim programı hazırladık.

Türkiye’de benzeri olmayan ve kamu sektöründe yıllarca görev yapmış üst düzey nitelikli eğitmenlerimiz tarafından verilecek bu eğitime kontenjan 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Yerinizi ayırtmakta acele edin…

Eğitim broşürüne ulaşmak için tıklayınız.

Başvuru formunu indirmek için tıklayınız.

Neden bu eğitime katılmalısınızın yanıtları için tıklayınız.

Eğitim programına ulaşmak için tıklayınız.

Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.

Her türlü soru, görüş ve talebinizi info@esustrade.com adresine e-posta yolu ile gönderebilirsiniz. Firma temsilcilerimiz veya eğitimcilerimiz e-postalarınızı en kısa sürede yanıtlamaya hazırdır.

Eğitim Kadrosu

ilker

Sayın Salar Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olup, ODTÜ Avrupa Çalışmaları alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.

Bahse konu uzmanımız 15 yıl süresince çeşitli kamu kurumlarında ve Bakanlıklarda uzman, koordinatör ve daire başkanlığı yürütmüş olup, temel uzmanlık alanı Avrupa  Birliği ve Dünya Ticaret Örgütü tarımsal ürün ticareti diplomasisi ve müzakereleridir. Sayın Salar Türkiye’de uygulanmakta olan birçok hibe programının tasarım ve uygulama süreçlerinde önemli görevler üstlenmiştir.
umut1

Sayın Akabay, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olup Hollanda Erasmus Üniversitesi MBA yüksek lisans derecesine sahiptir.

Sayın Akabay, 15 yıl gümrüklerle ilgili olarak kamu kurumlarında ve Bakanlıklarda uzmanlık yapmış olup, Türkiye’deki gümrük mevzuatının geliştirlmesinde önemli katkılarda bulunmuştur. Sayın Akabay hali hazırda Türkiye’nin önde gelen firmalarına gümrük operasyonları ile danışmanlık görevleri yürütmektedir.
fatih

Sayın Yurtgün Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olup Maliye Bakanlığı’nda vergi denetmeni olarak 15 yıl görev yapmıştır.

Sayın Yurtgün, Görev yaptığı süre zarfında Türkiye’nin önde gelen firmalarının dış ticaret operasyonları ile ilgili denetimler ve incelemeler gerçekleştirmiş, birçok eğitim düzenlemiş, firmaların mali alandaki riskleri üzerine çeşitli araştırmalarda bulunmuştur. Uzmanımız Sayın Yurtgün halen kendi mali müşavirlik firmasında dış ticaret ile ilgili danışmanlık faaliyetlerine devam etmektedir.